Padise Lasteaed

LUULE LUGEMISE KONKURSS „KUI MINA HAKKAN LUULEMAIE…“

Lääne-Harju vallas toimus 14. märtsil esimest korda koolieelikutele mõeldud virtuaalne luule lugemise konkurss „Kui mina hakkan luulemaie …“. Konkursist võisid osa võtta kõik valla lasteaedade 2–7-aastased lapsed. Laps pidi esitama eestikeelse lasteluuletuse ja koos täiskasvanuga laadima esinemisvideo ürituse Facebooki lehele „Kui mina hakkan luulemaie …“. Facebookis enim meeldivaks märgitud osalejale panid konkursi korraldajad välja spetsiaalse auhinna Lääne-Harju Luuleleid. Emakeelepäeval, 14. märtsil tegi lasteaed Sipsik konkursi tulemused teatavaks. Üritusest võttis osa 50 last seitsmest Lääne-Harjumaa lasteaiast. Kõik nad said mälestuseks vallavanema allkirjaga diplomid. Kõige rohkem meeldimisi (219) kogus Roben Malmre Padise lasteaiast. Võitjale anti auhind, milleks oli raamatu kujutisega klaaskarikas. Korraldajad märkisid ära lasteaia Naerulind, kust tuli kõige enam esinejaid – konkursile laekus sealt 22 videot. Populaarseim eesti autor oli Sirje Luke. Kõige nooremad osalejad olid kolmeaastased.

MEIE MEESKOND ÕPIB!MEIE MEESKOND ÕPIB!

Padise lasteaia meeskondlik koolitusprojekt “”TEADMISED LOOVAD TASAKAALU”” toimub aastal 2020 ja on rahastatud 4 937,25 € Euroopa Liidu struktuurivahenditest. Projekti eesmärgid: meeskonnaliikmete vahel on vähenenud barjäärid, oleme avatumad ja usaldavamad